-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів, код 7995000-8 - Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Оголошено тендер
424 480.00
UAH
Номер:
5f55e86e6cf24c84a1431a3dcace5a77
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-24-015667-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
424 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів, код 7995000-8 - Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Дата опублікування:
24.06.2026 17:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти статутного капіталу Фонду розвитку інновацій
Сума424 480.00 UAH