-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з інтерпретації та опису наданих електронних копій КТ - досліджень (у форматі DICOM) (85150000-5) (ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-012805-a
Торги не відбулися
678 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
a2bd440df5e347c0ad36e7215b297cd6
Внутрішній номер закупівлі:
29642724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-012805-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання Ковельської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982940
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, місто Ковель, вул.Олени Пчілки, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Шахова +380504692560 mtmo_tender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85150000-5 Послуги діагностичної візуалізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
678 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 17:14 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 17:14 - 02.07.2026 09:00
Аукціон:
03.07.2026 12:30 - 03.07.2026 12:53
Період кваліфікації:
03.07.2026 12:53 - 27.07.2026 15:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴678 800.00 Послуги з інтерпретації та опису наданих електронних копій КТ - досліджень (у форматі DICOM) (85150000-5) (ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації)