• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лікарські засоби різні (Набір для виявлення антитіл до вірусу лейкозу конкурентним методом ІФА (10 плашок))

Завершена

60 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4e1e7619989b461b96d4cfa13d660533
Внутрішній номер закупівлі: 29640526
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-24-010600-a   
Замовник: ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Ірина Тарасенко +380677941135 iratarasenko2000@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.06.2026 15:44 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2026 15:44 - 02.07.2026 16:00
Аукціон: з 03.07.2026 15:16
Період кваліфікації: 02.07.2026 16:00 - 06.07.2026 14:19
Період завантаження договору: 12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴60 000.00 Лікарські засоби різні (Набір для виявлення антитіл до вірусу лейкозу конкурентним методом ІФА (10 плашок))