• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Набір для виявлення антитіл до вірусу лейкозу конкурентним методом ІФА (10 плашок)

Оголошено тендер

60 000.00 UAH
Номер: bba840dde54b486da1ced1c243b88487
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-24-012060-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Замовник: ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набір для виявлення антитіл до вірусу лейкозу конкурентним методом ІФА (10 плашок)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 24.06.2026 15:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума60 000.00 UAH