-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивна форма
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-010184-a
Завершена
260 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e122f2a1432a4acaacf17ef59222bb49
Внутрішній номер закупівлі:
29640106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-010184-a
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ. ГЕРОЇВ МАРІУПОЛЯ, БУД. 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Канавський Руслан Михайлович 380442501033 kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18412000-0 Спортивний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 15:35 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 15:35 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 11:12
Період кваліфікації:
02.07.2026 00:00 - 02.07.2026 17:25
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴260 000.00 Спортивна форма