-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивна форма
Оголошено тендер
260 000.00
UAH
Номер:
b406471372794872bf40b6e615609414
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-29-021527-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЯКУБОВСЬКОГО, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЯКУБОВСЬКОГО, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спортивна форма
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18412000-0 Спортивний одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.01.2026 17:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума260 000.00 UAH