• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання обладнання для харчоблоку

Завершена

1 213 400.00 UAH з ПДВ
Номер: d5078b0e24984cf5be0e4a92ac177a19
Внутрішній номер закупівлі: 29639194
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-24-009269-a   
Замовник: Ліцей №272 "Український колеж ім. В.О.Сухомлинського" Дніпровського району м.Києва
Контактна особа: Слободяник Сергій Анатолійович 380445168764 slugbova_college272@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 213 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.06.2026 15:18 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2026 15:18 - 18.07.2026 00:00
Аукціон: з 20.07.2026 11:35
Період кваліфікації: 18.07.2026 00:00 - 20.07.2026 10:24
Період завантаження договору: 26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 213 400.00 Придбання обладнання для харчоблоку