-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Теплова кулінарна система ivario Pro 2-S Овочерізка електрична Robot coupe CL50
Оголошено тендер
1 213 400.00
UAH
Номер:
0cc65a9b777a4ddb923bc73f5a8608b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-24-007814-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей №272 "Український колеж ім. В.О.Сухомлинського" Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22875087
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, будинок 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей №272 "Український колеж ім. В.О.Сухомлинського" Дніпровського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22875087
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, будинок 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 213 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Теплова кулінарна система ivario Pro 2-S
Овочерізка електрична Robot coupe CL50
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.06.2026 13:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 213 400.00 UAH