-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виготовлення комплекту меблів для кабінету керівника
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-008322-a
Завершена
230 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
46529d0347534eeb9ed53c80c513103a
Внутрішній номер закупівлі:
29638263
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-008322-a
Замовник:
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40209395
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Центральна, 65
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Інна Фоменко +380978573423 innafomenko@ukr.net https://apost.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 14:49 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 14:49 - 02.07.2026 08:00
Аукціон:
з 03.07.2026 14:03
Період кваліфікації:
02.07.2026 08:00 - 06.07.2026 08:20
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 000.00 Виготовлення комплекту меблів для кабінету керівника