-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення комплекту меблів для кабінету керівника
Оголошено тендер
230 000.00
UAH
Номер:
a8d6fb22565d4e479d7584cdb018cffe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-24-007851-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40209395
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Центральна, 65
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40209395
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Центральна, 65
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виготовлення комплекту меблів для кабінету керівника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.06.2026 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяАпостолівська
Сума230 000.00 UAH