-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Провід та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-008248-a
Торги не відбулися
342 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
35f2d8753da4427d941786e40eeadab1
Внутрішній номер закупівлі:
29638188
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-008248-a
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михальова Ольга Юріївна +380532510476 mihalyova.o@pte.poltava.ua http://te.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
342 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 14:33 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 14:33 - 02.07.2026 11:00
Аукціон:
з 03.07.2026 15:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴342 000.00 Провід та супутня продукція