• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Провід та супутня продукція

Оголошено тендер

342 000.00 UAH
Номер: b90606e0c3c74cbaa51716f9ec48a4dd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-24-005229-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
Замовник: Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
Очікувана вартість: 342 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Провід та супутня продукція
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 24.06.2026 11:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
1. Провід ПВС
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 2430 метр
Період постачання до 31.12.2026
2. Провід з мідними жилами ПВ1
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 25 метр
Період постачання до 31.12.2026
3. Провід з мідними жилами ПВ3
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 175 метр
Період постачання до 31.12.2026
4. Гофротрубка
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 2040 метр
Період постачання до 31.12.2026
5. Кріплення гофротруби
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 300 штука
Період постачання до 31.12.2026
6. Кабельні наконечники мідно-лудженні
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 24 штука
Період постачання до 31.12.2026
7. Наконечники кабельні мідні під опресування
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 54 штука
Період постачання до 31.12.2026
8. Наконечники кабельні алюмінієві під опресування
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 32 штука
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума342 000.00 UAH