-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування Renault Trafic (2021 р.в., об’єм двигуна 1997 см3, державний № КА2456АМ); Технічне обслуговування Renault Trafic (2021 р.в., об’єм двигуна 1997 см3, державний № КА2447АМ); Технічне обслуговування Volkswagen Transporter (2008 р.в., об’єм двигуна 1896 см3, державний. № ВН8420СЕ); Технічне обслуговування Skoda Octavia Tour, (об’єм двигуна 1598 см3 державний № НН2982АС 2008 р.в.); Технічне обслуговування Daewoo Lanos, державний № ВН7772ВІ (2007 р.в., об’єм двигуна 1498 см3); Технічне обслуговування Skoda Octavia Tour, державний № ВН5522СК (2008 р.в., об’єм двигуна 1598 см3) ; Технічне обслуговування Mercedes-Benz Sprinter, державний № НН2461АК (2013 р.в., об’єм двигуна 2148 см3)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-006931-a
Завершена
575 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5d9e24b52aac49358a93ce10a5eab583
Внутрішній номер закупівлі:
29636885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-006931-a
Замовник:
Санаторій "Одеса" Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000025
-
Адреса:
65067, Україна, Одеська область, м. Одеса, Французький бульвар, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Борисович Кашубський +380931372055 kozluk91@gmail.com http://ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
575 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 13:37 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 13:37 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 14:04
Період кваліфікації:
02.07.2026 00:00 - 03.07.2026 14:31
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴575 000.00 Послуги з технічного обслуговування для автотранспортних засобів санаторію «Одеса» СБ України