-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування Renault Trafic (2021 р.в., об’єм двигуна 1997 см3, державний № КА2456АМ); Технічне обслуговування Renault Trafic (2021 р.в., об’єм двигуна 1997 см3, державний № КА2447АМ); Технічне обслуговування Volkswagen Transporter (2008 р.в., об’єм двигуна 1896 см3, державний. № ВН8420СЕ); Технічне обслуговування Skoda Octavia Tour, (об’єм двигуна 1598 см3 державний № НН2982АС 2008 р.в.); Технічне обслуговування Daewoo Lanos, державний № ВН7772ВІ (2007 р.в., об’єм двигуна 1498 см3); Технічне обслуговування Skoda Octavia Tour, державний № ВН5522СК (2008 р.в., об’єм двигуна 1598 см3) ; Технічне обслуговування Mercedes-Benz Sprinter, державний № НН2461АК (2013 р.в., об’єм двигуна 2148 см3)
Оголошено тендер
575 000.00
UAH
Номер:
75c74648a7a24859b64b27bb3e98f7d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-24-008396-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Санаторій "Одеса" Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000025
-
Адреса:
65067, Україна, Одеська область, м. Одеса, Французький бульвар, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Санаторій "Одеса" Служби безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000025
-
Адреса:
65067, Україна, Одеська область, м. Одеса, Французький бульвар, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
575 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування Renault Trafic (2021 р.в., об’єм двигуна 1997 см3, державний № КА2456АМ); Технічне обслуговування Renault Trafic (2021 р.в., об’єм двигуна 1997 см3, державний № КА2447АМ); Технічне обслуговування Volkswagen Transporter (2008 р.в., об’єм двигуна 1896 см3, державний. № ВН8420СЕ); Технічне обслуговування Skoda Octavia Tour, (об’єм двигуна 1598 см3 державний № НН2982АС 2008 р.в.); Технічне обслуговування Daewoo Lanos, державний № ВН7772ВІ (2007 р.в., об’єм двигуна 1498 см3); Технічне обслуговування Skoda Octavia Tour, державний № ВН5522СК (2008 р.в., об’єм двигуна 1598 см3) ; Технічне обслуговування Mercedes-Benz Sprinter, державний № НН2461АК (2013 р.в., об’єм двигуна 2148 см3)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.06.2026 13:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума575 000.00 UAH