-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
09110000-3 Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-006461-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 33 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 33 робочих дні
1 284 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
84f1110f9df54cf0a1182a2ec7abd101
Внутрішній номер закупівлі:
29636413
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-006461-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БАНДУРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ" ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34085396
-
Адреса:
26325, Україна, Кіровоградська область, Голованівський р-н, c. Бандурове, вул. Гетьманська, буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ілона Маркітан +380685945187 bandyrove10@ukr.net http://www.bandurove-school.edukit.kr.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 284 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 13:23 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 13:23 - 20.07.2026 20:00
Аукціон:
21.07.2026 15:10 - 21.07.2026 15:39
Період кваліфікації:
з 21.07.2026 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 284 900.00 09110000-3 Тверде паливо