-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт блоку СПО Комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа"
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-006149-a
Місце надання послуг: 81771, Україна, Львівська обл., Стрийський р-н, с. Лівчиці, вул. Шевченка, 13 ; Кількість – 1 послуга, згідно обсягів ТС
Завершена
1 499 998.00
UAH з ПДВ
Номер:
7376668ffd53439aa2ff9263660149f7
Внутрішній номер закупівлі:
29636105
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-006149-a
Замовник:
КЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛІВЧИЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
22351964
-
Адреса:
81771, Україна, Львівська область, Лівчиці, вул. Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пітула Світлана Андріївна +380323941184 Livhcyci_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 499 998.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 13:00 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 13:00 - 02.07.2026 01:00
Аукціон:
з 03.07.2026 12:15
Період кваліфікації:
02.07.2026 01:00 - 16.07.2026 15:51
Період завантаження договору:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 499 998.00 Поточний ремонт блоку СПО Комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа"