• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт блоку СПО Комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа"

Оголошено тендер

1 499 998.00 UAH
Номер: dc5f26be4c2d4da18427e8a73584e0cf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-24-007525-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛІВЧИЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "
Замовник: КЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛІВЧИЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "
Очікувана вартість: 1 499 998.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт блоку СПО Комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.06.2026 12:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛівчиці
Сума1 499 998.00 UAH