-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пам’ятний знак
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-005892-a
Торги не відбулися
446 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
8441c41827574e369f5918fbe487b8da
Внутрішній номер закупівлі:
29635827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-005892-a
Замовник:
КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412018
-
Адреса:
15530, Україна, Чернігівська область, с. Киселівка, вул. Молодіжна, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Губко +380964638614 bug_kiselivka@ukr.net https://kyselivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
446 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 12:43 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 12:43 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 13:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴446 500.00 Пам’ятний знак