-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пам’ятний знак
Оголошено тендер
446 500.00
UAH
Номер:
69806b9b89df490b98ac81629e65c77e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-24-006596-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412018
-
Адреса:
15530, Україна, Чернігівська область, с. Киселівка, вул. Молодіжна, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412018
-
Адреса:
15530, Україна, Чернігівська область, с. Киселівка, вул. Молодіжна, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
446 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пам’ятний знак
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.06.2026 12:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиселівка
Сума446 500.00 UAH