-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Хлібобулочні вироби»
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-005208-a
Завершена
339 990.96
UAH з ПДВ
Номер:
afff42d339434e999b83d161ae6dc91f
Внутрішній номер закупівлі:
29635153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-005208-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321541
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Куксенкова Христина В′ячеславівна 380633977741 zakup23zmo@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
339 990.96 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 12:09 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 12:09 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
02.07.2026 12:23 - 02.07.2026 12:46
Період кваліфікації:
02.07.2026 12:46 - 03.07.2026 11:51
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴339 990.96 «Хлібобулочні вироби»