• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))

Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.

Завершена

29 000.00 UAH з ПДВ
Номер: fd3f3cf406ff407f9e05f90023374f18
Внутрішній номер закупівлі: 29633410
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-24-003448-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Чернігівської районної ради Чернігівської області
Контактна особа: Наталія Івоніна +380462940037 chrcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 29 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.06.2026 11:05 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2026 11:05 - 03.07.2026 10:00
Аукціон: 06.07.2026 11:22 - 06.07.2026 11:45
Період кваліфікації: 06.07.2026 11:45 - 07.07.2026 13:28
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴29 000.00 Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))