-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))
Оголошено тендер
29 000.00
UAH
Номер:
52d35a5354ae419c901ba204174f3bd1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-24-004199-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Чернігівської районної ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38955665
-
Адреса:
15518, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Редьківка, вул. Захисників України, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Чернігівської районної ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38955665
-
Адреса:
15518, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Редьківка, вул. Захисників України, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
29 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.06.2026 10:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (Дисплей Діагональ екрана - не менше 15.6" Макс. роздільна здатність – не менше 1920x1080 (FHD) Тип матриці – не гірше IPS Процесор Модель CPU – не гірше IntelCore i3-Ryzen3 Кількість ядер – не менше 6 Кількість потоків – не менше 8 Оперативна пам'ять Тип ОЗП – не гірше DDR4 Обсяг ОЗП, ГБ – не менше 16 Постійна пам'ять M.2 SSD – не менше 512 Відеокарта Відеоадаптер – не гірше ніж інтегрований Камера WEB-камера, Мп – не гірше HD 720p Порти USB Type-A – не менше 1x USB 3.2 Gen 1 USB Type-C – не менше 1x USB-C 3.2 Gen 1 USB 2.0 - не менше 1 HDMI, шт. – не менше 1 (Всі роз’єми та порти мають бути вбудовані і реалізовані без використання адаптерів і перехідників) Мережа та комунікації Bluetooth Wi-Fi LAN RJ-45, Мбіт/с – не менше 100/1000M Маніпулятор Мишка безпровідна з батарейками Операційна система Ліцензійний Windows 10 або Windows 11 Гарантія не менше 12 місяців)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти Михайло-Коцюбинської селищної ради
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяРедьківка
Сума29 000.00 UAH