-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з оправлення та прошиття архівних документів Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (Хмельницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-013541-a
Завершена
115 560.00
UAH з ПДВ
Номер:
9719faa493444c47b534475f5af0d22e
Внутрішній номер закупівлі:
29628976
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-013541-a
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Микола Гальчин +383082794430 galchin.mo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79970000-4 Видавничі послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
115 560.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 17:16 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 17:16 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
з 01.07.2026 12:22
Період кваліфікації:
01.07.2026 00:00 - 06.07.2026 12:57
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 560.00 послуги з оправлення та прошиття архівних документів Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (Хмельницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»