-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з оправлення та прошиття архівних документів Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (Хмельницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Оголошено тендер
115 560.00
UAH
Номер:
91b59ff09c214d13bc4cd713b54a21d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-23-016209-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45798761
-
Адреса:
29005, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вул.Володимирська будинок 91
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
115 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з оправлення та прошиття архівних документів Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (Хмельницька область) ДК 021:2015:79970000-4 «Видавничі послуги»
Примітки:
пртокол УО №99 від 23.06.2026
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79970000-4 Видавничі послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.06.2026 16:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601010 - Керівництво та управління у сфері юстиції
Сума115 560.00 UAH