-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засувки, крани; 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-012670-a
Завершена
216 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ce68953135fc4017b3573ff6153f43b7
Внутрішній номер закупівлі:
29628101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-012670-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРЮКІВКАВОДОКАНАЛ" КОРЮКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35606756
-
Адреса:
15300, Україна, Чернігівська область, м.Корюківка, пров.Вокзальний,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Хоменко +380505857039 kor.voda.2023@ukr.net https://kor-voda.its.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
216 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 16:48 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 16:48 - 02.07.2026 09:00
Аукціон:
03.07.2026 14:46 - 03.07.2026 15:39
Період кваліфікації:
03.07.2026 15:39 - 10.07.2026 09:44
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴216 000.00 Засувки, крани; 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника