-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засувки, крани; 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
216 000.00
UAH
Номер:
5e5778f2497a439398036abe4c2e7252
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-23-013954-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРЮКІВКАВОДОКАНАЛ" КОРЮКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35606756
-
Адреса:
15300, Україна, Чернігівська область, м.Корюківка, пров.Вокзальний,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРЮКІВКАВОДОКАНАЛ" КОРЮКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35606756
-
Адреса:
15300, Україна, Чернігівська область, м.Корюківка, пров.Вокзальний,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
216 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засувки, крани; 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування:
23.06.2026 15:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Засувка 30с41нж Ру16 Ду 100
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Засувка 30с41нж Ру16 Ду 150
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Засувка 30с41нж Ру16 Ду 200
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Кран
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Кран
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Кран
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Кран
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Кран
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Кран
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Кран
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Кран
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума216 000.00 UAH