-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Морозильна камера для визначення морозостійкості бетонів та природного каменю за ДК 021:2015 42510000-4: Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-012028-a
Морозильна камера для визначення морозостійкості бетонів та природного каменю в кількості відповідно до технічного завдання (Додаток 3). Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 10005, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Чуднівська, 103, строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: з дати підписання договору по 31.07.2026року.
Торги не відбулися
175 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e28666b7fb224c59bf2635f1ae7f3c1f
Внутрішній номер закупівлі:
29627460
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-012028-a
Замовник:
Державний університет "Житомирська політехніка "
×
-
Код ЄДРПОУ:
05407870
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ЧУДНІВСЬКА, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Власюк Олена Василівна 380412241948 elenavlassuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 16:12 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 16:12 - 06.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴175 000.00 Морозильна камера для визначення морозостійкості бетонів та природного каменю за ДК 021:2015 42510000-4: Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої