• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Морозильна камера для визначення морозостійкості бетонів та природного каменю за ДК 021:2015 42510000-4: Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої

Оголошено тендер

175 000.00 UAH
Номер: 4d68ce1df24240b1b6f575cc01a9fea3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-23-014688-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державний університет "Житомирська політехніка "
Замовник: Державний університет "Житомирська політехніка "
Очікувана вартість: 175 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Морозильна камера для визначення морозостійкості бетонів та природного каменю за ДК 021:2015 42510000-4: Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Примітки: Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями - для замовників, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.06.2026 16:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДержавний бюджет України - Загальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума175 000.00 UAH