• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спеціалізована хімічна продукція за кодом ДК 021:2015 – 24950000-8 «Спеціалізована хімічна продукція»

Докладніше в Тендерній документації. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

153 866.00 UAH з ПДВ
Номер: 60621a70c65e487eb8035e58233fc5bf
Внутрішній номер закупівлі: 29627430
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-012002-a   
Замовник: Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області
Контактна особа: Хілько Вікторія Олексіївна +380612392252 vikav771@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 153 866.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 16:10 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 16:10 - 06.07.2026 10:00
Аукціон: 07.07.2026 14:32 - 07.07.2026 15:13
Період кваліфікації: 07.07.2026 15:13 - 14.07.2026 16:14
Період завантаження договору: 20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴153 866.00 Спеціалізована хімічна продукція за кодом ДК 021:2015 – 24950000-8 «Спеціалізована хімічна продукція»