• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Спеціалізована хімічна продукція за кодом ДК 021:2015 – 24950000-8 «Спеціалізована хімічна продукція»

Оголошено тендер

153 866.00 UAH
Номер: bceb64e2f8c54425837c49012cd4bd2f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-23-013387-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області
Замовник: Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області
Очікувана вартість: 153 866.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спеціалізована хімічна продукція за кодом ДК 021:2015 – 24950000-8 «Спеціалізована хімічна продукція»
Примітки: Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області, 69005, Україна, Запорізька обл., Запоріжжя, вул. Дмитра Апухтіна, 29, Код ЄДРПОУ: 40108688. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Відповідно п.10 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 23.06.2026 15:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума153 866.00 UAH