• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Радіатор біметалевий секційний з комплектом підключення(44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)

Завершена

37 092.00 UAH з ПДВ
Номер: 325975398c6743a0aa922425c342bcbc
Внутрішній номер закупівлі: 29627025
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-011597-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Контактна особа: Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 37 092.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 15:53 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 15:53 - 01.07.2026 10:00
Аукціон: 02.07.2026 12:01 - 02.07.2026 12:24
Період кваліфікації: 02.07.2026 12:24 - 02.07.2026 15:16
Період завантаження договору: 08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴37 092.00 Радіатор біметалевий секційний з комплектом підключення(44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)