-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатор біметалевий секційний з комплектом підключення(44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Оголошено тендер
37 092.00
UAH
Номер:
b62d401cef674e269914668b7dc9fcd1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-23-013786-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
37 092.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Радіатор біметалевий секційний з комплектом підключення(44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Дата опублікування:
23.06.2026 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума37 092.00 UAH