-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
м"ясопродукти
Тендер Prozorro UA-2018-12-30-000114-b
закупівля на очікувану вартість 2019 рік
Завершена
172 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 720.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 720.00 UAH
Номер:
07b304b5644d4240a2c8e6f5c81db253
Внутрішній номер закупівлі:
2962616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-30-000114-b
Замовник:
Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26033132
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Шмідта, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Донська +380505527115 skadovsk2001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
172 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 720.00 UAH
Період уточнення:
30.12.2018 17:13 - 05.01.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2018 17:13 - 15.01.2019 10:00
Аукціон:
16.01.2019 11:54 - 16.01.2019 12:27
Період кваліфікації:
16.01.2019 12:27 - 19.01.2019 11:49
Період завантаження договору:
16.01.2019 12:27 - 05.02.2019 12:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м"ясо тушковане
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
ковбаси
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
Оскарження: 16.01.2019 12:27 - 30.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Оскарження: 16.01.2019 12:27 - 30.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
132 039.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
125 399.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.01.2019 11:49
Документи
14
Скарги
0
ТОВ Алан
×
-
Код ЄДРПОУ:
24447183
-
Контактна особа:
Лисоченко Катерина Вікторівна +380673340305 ekaterina8648@gmail.com http://alan.ua/
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Стартова, 26
Початкова пропозиція
143 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
125 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
ФОП "ЗАГУМЕННИЙ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3367202417
-
Контактна особа:
Сергій Загумений +380504183635 zagymsk@ukr.net
-
Адреса:
75710, Україна, Херсонська область, Скадовський район, село Михайлівка, ВУЛИЦЯ СТЕПОВА, будинок 47
Початкова пропозиція
172 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
126 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ФОП Шелухіна В.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2635610845
-
Контактна особа:
Шелухіна Валентина Вікторівна +380505882002 sheluk18@ukr.net
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Cкадовськ, вул. Шевченко, буд.56
Початкова пропозиція
167 475.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
127 277.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8cd5791c486c47f0ab8d119e88e5e825
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-30-000114-b-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Номер договору:
8/2230/т
Сума договору:
125 399.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
104 499.58 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
05.02.2019 10:00
Статус:
Виконаний