-
Відкриті торги
-
КЕП
м"ясопродукти
125 399.50
UAH з ПДВ
Номер:
8cd5791c486c47f0ab8d119e88e5e825
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-30-000114-b-c1
Замовник:
Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26033132
-
Контактна особа:
Алла Донська +380505527115 skadovsk2001@gmail.com
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Шмідта, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
8/2230/т
Дата підписання:
05.02.2019 10:00
Період дії договору:
05.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
125 399.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 20 899.92 UAH)
Оплачено:
78 219.07 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 036.51 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м"ясо тушковане
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
ковбаси
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e9e95cf40fd6483199c2e1917cf29e69
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.08.2019 09:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
067a93fd2e19429e85900ea62fd544c4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
10.12.2019 08:00
Статус:
Опубліковано