-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Ентеральне харчування для дітей від 8 років, суміш суха, 500 г(ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrated)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-008792-a
Завершена
409 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
a650c3e1ec034d559468ae5d2162325d
Внутрішній номер закупівлі:
29624303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-008792-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Тернопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645610
-
Адреса:
46025, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ Василя Костянтина Острозького,будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петяк Тетяна 380671723280 tcpmsd.buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
409 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 14:35 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 14:35 - 01.07.2026 09:00
Аукціон:
02.07.2026 15:41 - 02.07.2026 16:04
Період кваліфікації:
02.07.2026 16:04 - 06.07.2026 08:49
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴409 500.00 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Ентеральне харчування для дітей від 8 років, суміш суха, 500 г(ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrated)