-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Ентеральне харчування для дітей від 8 років, суміш суха, 500 г(ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrated)
Оголошено тендер
409 500.00
UAH
Номер:
738997caebbb4838bc7c86fed8694f9f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-23-008868-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Тернопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645610
-
Адреса:
46025, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ Василя Костянтина Острозького,будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Тернопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645610
-
Адреса:
46025, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ Василя Костянтина Острозького,будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
409 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Ентеральне харчування для дітей від 8 років, суміш суха, 500 г(ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrated)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
23.06.2026 13:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2152 - Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума409 500.00 UAH