• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Двері міжкімнатні для ЗДО №16

Торги не відбулися

93 929.00 UAH з ПДВ
Номер: 26557cf9895f4e4eaf18cfce90dbfd76
Внутрішній номер закупівлі: 29620203
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-004690-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
Контактна особа: Євгенія Білоцька +380414296283, +380414296283 osvita-kor.tender@ukr.net http://osvita-kor.at.ua/index/derzhavni_zakupivlv/0-17
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 93 929.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 11:30 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 11:30 - 01.07.2026 00:00
Аукціон: з 01.07.2026 13:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴93 929.00 Двері міжкімнатні для ЗДО №16