• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Двері міжкімнатні для ЗДО №16

Оголошено тендер

93 929.00 UAH
Номер: 077da3c3cbcf477da77640ce77b1ccdd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-23-004515-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
Очікувана вартість: 93 929.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Двері міжкімнатні для ЗДО №16
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 23.06.2026 10:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Двері міжкімнітні 2000*40*80
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 11 штука
Період постачання (не задано)
Лиштва
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 55 штука
Період постачання (не задано)
Дверний добір 100 мм
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 11 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоростень
Сума93 929.00 UAH