-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт теплопункту гуртожитку №2 Карпатського національного університету імені Василя Стефаника на вул. Євгена Коновальця, 141 у м. Івано-Франківську. Коригування проектної документації, код ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-004589-a
Завершена
1 473 387.60
UAH з ПДВ
Номер:
c2b45fc65e364c4facd2d4076c5d8774
Внутрішній номер закупівлі:
29620115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-004589-a
Замовник:
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125266
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гнідан Юлія Ігорівна 380342596056 tender@cnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 473 387.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 11:59 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 11:59 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
09.07.2026 13:54 - 09.07.2026 14:17
Період кваліфікації:
09.07.2026 14:17 - 14.07.2026 15:20
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 473 387.60 Капітальний ремонт теплопункту гуртожитку №2 Карпатського національного університету імені Василя Стефаника на вул. Євгена Коновальця, 141 у м. Івано-Франківську. Коригування проектної документації, код ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація