• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт теплопункту гуртожитку №2 Карпатського національного університету імені Василя Стефаника на вул. Євгена Коновальця, 141 у м. Івано-Франківську. Коригування проектної документації, код ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Оголошено тендер

1 473 387.60 UAH
Номер: cd254012acd947b5bb7b802bb0fb7745
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-23-003335-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
Замовник: КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
Очікувана вартість: 1 473 387.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт теплопункту гуртожитку №2 Карпатського національного університету імені Василя Стефаника на вул. Євгена Коновальця, 141 у м. Івано-Франківську. Коригування проектної документації, код ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 23.06.2026 10:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума1 473 387.60 UAH