-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект резервного живлення (ДБЖ та акумуляторна батарея LiFePO4) (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 31154000-0 - Джерела безперебійного живлення)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-004227-a
Звертаємо Вашу увагу, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатках 1 та 2 до ТД).
Торги не відбулися
41 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
4c8f502e6a144e0f8ad428fd62ff8a0c
Внутрішній номер закупівлі:
29619754
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-004227-a
Замовник:
Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок
×
-
Код ЄДРПОУ:
00485670
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Темненко Софія Миколаївна 380662077104 dndki.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31154000-0 Джерела безперебійного живленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
41 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 11:23 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 11:23 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
з 01.07.2026 13:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴41 500.00 Комплект резервного живлення (ДБЖ та акумуляторна батарея LiFePO4) (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 31154000-0 - Джерела безперебійного живлення)