• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект резервного живлення (ДБЖ та акумуляторна батарея LiFePO4) (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 31154000-0 - Джерела безперебійного живлення)

Оголошено тендер

41 500.00 UAH
Номер: e4d7a75f1c4c467f880924d63197ecf5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-23-005032-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок
Замовник: Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок
Очікувана вартість: 41 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект резервного живлення (ДБЖ та акумуляторна батарея LiFePO4) (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 31154000-0 - Джерела безперебійного живлення)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31154000-0 Джерела безперебійного живлення
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 23.06.2026 11:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума41 500.00 UAH