-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері міжкімнатні для ЗДО №19
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-001250-a
Торги не відбулися
28 645.00
UAH з ПДВ
Номер:
12f40192e5174ed7b95c3483a62b8731
Внутрішній номер закупівлі:
29616783
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-001250-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11501, Україна, Житомирська область, Коростенський район, м. Коростень, вул. Грушевського, 66 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Білоцька +380414296283, +380414296283 osvita-kor.tender@ukr.net http://osvita-kor.at.ua/index/derzhavni_zakupivlv/0-17
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 645.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 09:58 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 09:58 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
з 01.07.2026 12:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 645.00 Двері міжкімнатні для ЗДО №19