-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері міжкімнатні для ЗДО №19
Оголошено тендер
28 645.00
UAH
Номер:
053507ea498d446db6a185203f333427
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-23-000532-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11501, Україна, Житомирська область, Коростенський район, м. Коростень, вул. Грушевського, 66 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11501, Україна, Житомирська область, Коростенський район, м. Коростень, вул. Грушевського, 66 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
28 645.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Двері міжкімнатні для ЗДО №19
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.06.2026 08:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоростень
Сума28 645.00 UAH