-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт нежитлової будівлі лікарні літ. «Б-2» з виконанням комплексу робіт з термомодернізації, підвищення енергоефективності та впровадження заходів щодо забезпечення безбар’єрного і інклюзивного доступу для маломобільних груп населення за адресою: Харківська область, Харківський район, селище Пісочин, вул. ім. Беліменків, 4-А (ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-013264-a
Завершена
56 501 882.40
UAH з ПДВ
Номер:
9120ac8c79e04c089b4ca55d8a0490e1
Внутрішній номер закупівлі:
29614880
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-013264-a
Замовник:
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396727
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, селище міського типу Пісочин, вул.Беліменків ім., будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тягнибок Іван 0997925628 i0997925628@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
56 501 882.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 18:24 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 18:24 - 07.07.2026 00:00
Аукціон:
з 07.07.2026 13:26
Період кваліфікації:
07.07.2026 00:00 - 08.07.2026 09:13
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 501 882.40 Капітальний ремонт нежитлової будівлі лікарні літ. «Б-2» з виконанням комплексу робіт з термомодернізації, підвищення енергоефективності та впровадження заходів щодо забезпечення безбар’єрного і інклюзивного доступу для маломобільних груп населення за адресою: Харківська область, Харківський район, селище Пісочин, вул. ім. Беліменків, 4-А (ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)