-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна, Заводська та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-012274-a
Завершена
3 472 776.60
UAH з ПДВ
Номер:
56625fea07b54a4e97926f7a3e085924
Внутрішній номер закупівлі:
29613887
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-012274-a
Замовник:
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060179
-
Адреса:
09601, Україна, Київська область, селище Рокитне, вул. Незалежності, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Ткаченко +380963251646 trrina7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 472 776.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 16:43 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 16:43 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
з 30.06.2026 12:30
Період кваліфікації:
30.06.2026 00:00 - 01.07.2026 16:23
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 472 776.60 Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна, Заводська та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області