• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна, Заводська та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області

Оголошено тендер

3 472 776.60 UAH
Номер: 0e40d8ef831f4ed5aab3543585fe6c55
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-22-014926-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області
Замовник: Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області
Очікувана вартість: 3 472 776.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць Вокзальна, Заводська та Ентузіастів в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.06.2026 16:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРокитне
Сума3 472 776.60 UAH