-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021: 2015 50310000-1: Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Заправка та відновлення картриджів.)
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-011856-a
Завершена
220 161.66
UAH з ПДВ
Номер:
f9016fb59b5c426487c5b0970304eefe
Внутрішній номер закупівлі:
29613479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-011856-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38266365
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО АРХІТЕКТОРА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колісник Дмитро Анатолійович 380445639226 cpmsd2_torg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
220 161.66 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 16:30 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 16:30 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
з 30.06.2026 11:44
Період кваліфікації:
30.06.2026 00:00 - 03.07.2026 12:17
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220 161.66 Заправка та відновлення картриджів.