• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021: 2015 50310000-1: Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Заправка та відновлення картриджів.)

Оголошено тендер

220 161.66 UAH
Номер: fa4660b9849d4030b0b626e168600255
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-05-011812-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва
Очікувана вартість: 220 161.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021: 2015 50310000-1: Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Заправка та відновлення картриджів.)
Примітки: Затверджено уповноваженою особою РП № 270 від 05.06.2026
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Дата опублікування: 05.06.2026 14:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума220 161.66 UAH