-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютер (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-009804-a
Торги не відбулися
212 752.31
UAH без ПДВ
Номер:
f6fff999b58a42be93950106841a9ca0
Внутрішній номер закупівлі:
29611467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-009804-a
Замовник:
Акціонерне товариство «Оператор ринку»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, м. Київ, вул.Петлюри Симона, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Людмила Пасменко +380442050186 pasmenko@oree.com.ua http://www.oree.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 752.31 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 15:18 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 15:18 - 30.06.2026 15:05
Аукціон:
01.07.2026 11:43 - 01.07.2026 12:06
Період кваліфікації:
01.07.2026 12:06 - 07.07.2026 16:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 752.31 Комп’ютер (код за ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»)